Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 2 marca 2024

Zaczęli się kłócić. 21-latek zaatakował 17-latkę niebezpiecznym narzędziem

Nożownik aresztowany przez policję
Napastnik to 21-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Prokurator postawił mu zarzut usiłowania zabójstwa. (Fot. archiwum policji)

W ręce podkarpackich policjantów wpadł 21-letni mężczyzna, który w trakcie sprzeczki zaatakował o 4 lata młodszą kobietę. Ugodził ja kilka razy. Właśnie usłyszał zarzut zabójstwa.

O niebezpiecznym zdarzeniu policjanci z Dębicy dowiedzieli się w sobotę nad ranem. Dyżurny otrzymał informację, że w Bukowej ranna została 17-letnia dziewczyna.

W trakcie spotkania z 21-latkiem doszło do sprzeczki. Wtedy mężczyzna kilkukrotnie ugodził ją niebezpiecznym narzędziem i odjechał. 17-latce, pomimo tego, że zastała ranna, udało się dobiec do najbliższego domu. Tam otrzymała pierwszą pomoc, później karetką została zabrana do szpitala.

Podejrzanego o napad policjanci zatrzymali po dwóch godzinach w Przeworsku. Został aresztowany. To 21-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Prokurator postawił mu już zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd aresztował go na trzy miesiące.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin