Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 29 lutego 2024

Zagłosuj na położną z Podkarpacia. Trwa 10. edycja konkursu

Fot. pixabay

Tylko do 31 grudnia można głosować na położne zgłoszone do 10. jubileuszowej edycji konkursu „Położna na medal”. Plebiscyt, który wyłania najlepsze położne w kraju, zachęca do wsparcia i docenienia tych niezastąpionych specjalistek, które są obok kobiet w najważniejszych momentach ich życia. Na liście jest kilkadziesiąt położnych z regionu. Na razie prowadzi położna z Jasła, która zebrała 942 głosy. 

Położne odgrywają niezwykle istotną rolę na każdym etapie życia kobiety. Dbają o edukację i zdrowie zarówno nastolatek, jak i kobiet po menopauzie. Są także z nimi w trakcie ciąży, porodu, podczas okresu połogu. Stanowią wsparcie oraz nieocenioną pomoc w opiece nad noworodkiem. Dlatego warto oddać głos na położne, które zostały zgłoszone do konkursu „Położna na Medal” – to szansa, aby wyrazić wdzięczność i uznanie dla ich trudnej, lecz niezwykle ważnej pracy.

Głosy na startujące w konkursie położne można oddawać do 31 grudnia do godziny 23.59 poprzez stronę – https://poloznanamedal.info/kandydatki. Zwyciężczynie zostaną ogłoszone na początku 2024 roku. Już po raz 10. plebiscyt wyłoni nie tylko trzy najlepsze położne w kraju, ale także najlepsze położne w poszczególnych województwach.

_____

PRZECZYTAJ TEŻ: Poród ze znieczuleniem na Podkarpaciu? Kobieto, zapomnij

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin