Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Zaparkował po pijaku przed komendą. Schował się w… sklepie

Pijany mieszkaniec powiatu leskiego nie dość, że zaparkował na trawie przed komendą policji w Lesku, to jeszcze przed policjantami schował się… w sklepie (Fot. Podkarpacka Policja)

Ponad promil alkoholu w organizmie miał 31-letni mieszkaniec powiatu leskiego, który stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na trawnik przed budynkiem komendy w Lesku. Mężczyzna uciekł i przed policjantami schował się w sklepie.

W poniedziałek około godz. 6, dyżurny KPP w Lesku zauważył przez okno, że na trawnik przed budynkiem komendy wjechał samochód.

Po chwili z auta wysiadł kierujący, który mimo nawoływania go przez funkcjonariusza, oddalił się z miejsca zdarzenia. Po podaniu rysopisu mężczyzny, patrolujący teren policjanci rozpoczęli poszukiwanie kierowcy. Po kilkunastu minutach funkcjonariusz wydziału kryminalnego ustalił, że kierujący może znajdować się na terenie pobliskiego sklepu. Jak się okazało, poszukiwany mężczyzna ukrył się przed policjantami za regałami z pieczywem.

Przyznał się

31-latek przyznał się do kierowania pojazdem i spowodowania kolizji. Ponadto w organizmie miał ponad promil alkoholu.
Mieszkaniec powiatu leskiego stracił już prawo jazdy. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin