REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 czerwca 2026

Zgłosił, że mu grożono. Okazał się… osobą poszukiwaną

W ubiegłą sobotę, niżańscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Krzywd, który powiadomił, że nieznane mu młode osoby miały mu grozić. (Fot. Policja)

55-letni mieszkaniec Krzywd (gm. Jeżowe), zawiadomił, że nieznane mu osoby miały mu grozić. Funkcjonariusze nie potwierdzili zgłoszenia, natomiast okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności.

W ubiegłą sobotę, niżańscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Krzywd, który powiadomił, że nieznane mu młode osoby miały mu grozić. Policjanci ustalili, że do takiego zdarzenia nie doszło. Mężczyzna nie był wstanie wyjaśnić kto i w jaki sposób mu groził.

Podczas czynności okazało się, że zgłaszający był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Nisku, celem doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia 102 dni kary pozbawienia wolności.

Mieszkaniec Krzywd oprócz tego, że trafił do jednostki penitencjarnej, odpowie również za wykroczenie polegające na wywołaniu niepotrzebnej czynności funkcjonariuszy Policji.

Udostępnij

FacebookTwitter