REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Zmiany w funkcjonowaniu rzeszowskiej fontanny multimedialnej

Fontanna multimedialna przy alei Lubomirskich w Rzeszowie.
W sobotę i niedzielę nie odbędą się pokazy dla dzieci (godz. 12), pokazy dzienne (godz. 17) i pokazy wieczorne (godz. 21). (Fot. Grzegorz Bukała/UM Rzeszów)

W najbliższą sobotę i niedzielę rzeszowska fontanna multimedialna będzie pracować w zmienionym trybie. Nie będą odbywać się pokazy dzienne i wieczorne.

Kultury Europejski Stadion Kultury. Będzie trwało do niedzieli. W ramach ESK odbędzie się 55 wydarzeń w różnych częściach miasta. Niektóre z nich zaplanowane zostały na terenie przy fontannie multimedialnej.

W związku z tym w sobotę i niedzielę (22-23 czerwca) zmieni się tryb jej funkcjonowania. Nie odbędą się pokazy dla dzieci (godz. 12), pokazy dzienne (godz. 17) i pokazy wieczorne (godz. 21).

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin