REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 2 października 2023

Żołnierze zatrzymali pijanego kierowcę. Miał ponad 3 promile

Policjant z alkomatem podczas akcji Trzeźwość.
Zatrzymany przez żołnierzy 44-letni kierowca miał ponad 3 promile i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. (Fot. archiwum policji)

Miał ponad 3 promile i jechał przez Makowisko, w powiecie jarosławskim, całą szerokością jezdni. Na szczęście zauważyli go żołnierze, którzy zatrzymali samochód i wezwali policję.

Do zdarzenia doszło we wtorek koło południa. Żołnierze z Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie podczas jazdy przez Makowisko zauważyli dziwnie poruszający się samochód marki Renault. Jego kierowca jechał od jednej krawędzi drogi do drugiej, jakby cała jezdnia należała do niego.

– Wszystko wskazywało na to, że może być nietrzeźwy. Dlatego żołnierze zatrzymali pojazd – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Po chwili ich przypuszczenia się potwierdziły. Gdy na miejsce dotarli policjanci, w ruch poszedł alkomat. Wskazał ponad 3 promile w organizmie 44-latka. Przy okazji wyszło na jaw, że mieszkaniec gminy Laszki, ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Jak oceniasz aktualne mandaty za przekroczenie prędkości?

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona papierowego wydania Super Nowości z 2 października 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin