Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Okazja dla lokalnych przedsiębiorców – zostań franczyzobiorcą

Nie brakuje przedsiębiorców, którzy chcą zainwestować w punkt sprzedażowy na małym, lokalnym rynku. Warto jednak dowiedzieć się, jaki sklep otworzyć w małym mieście. Lokal sieci franczyzowej może okazać się idealną odpowiedzią na to pytanie – wsparcie dużej sieci to szereg korzyści zwykle przy niskim wkładzie własnym.

Ogólnopolska sieć sklepów jako franczyza: oferty tego typu to zachęta dla przedsiębiorców

Dlaczego właśnie Żabka stanowi świetny sposób na franczyzę w małym mieście? Przedsiębiorców przekonuje przede wszystkim niski wkład własny – na początek wystarczy zainwestować zaledwie ok. 5 tysięcy złotych. Kwota ta zostanie przeznaczona na zakup podstawowego wyposażenia (m.in. kasy fiskalnej), opłacenie koncesji oraz ewentualne wzbogacenie asortymentu o dodatkowe wyroby lokalne.

Do tego odpadają wydatki na marketing – marka jest znana i rozpoznawalna od samego początku. Lokalowi sieci Żabka o wiele lepiej przyciągnąć klientów niż zupełnie nowej, lokalnej firmie – to jedna z najważniejszych korzyści, jakie oferuje franczyza. Oferty tego rodzaju, przy osobistym zaangażowaniu, pozwolą zatem uzyskać przychód bez ryzykowania sporej części swoich oszczędności. Co więcej, aby prowadzić taki biznes, nie jest potrzebne szczególne doświadczenie ani specjalne wykształcenie. To rozwiązanie dla osób ambitnych i zmotywowanych, które chcą spróbować swoich sił w biznesie w stosunkowo bezpiecznym środowisku.

Mały sklep spożywczy to idealna franczyza w małym mieście

Markę Żabka rozpoznaje 93% badanych konsumentów. Franczyzobiorca tej firmy nie musi podejmować działań związanych z marketingiem, a jednocześnie ma dostęp do szkoleń pokrywających kluczowe tematy z obszaru zarządzania firmą. Wystarczy zarządzać sklepem na bieżąco, dbać o pracowników, rozliczenia z urzędami i lokal sieci Żabka. Franczyza przebiega więc na korzystnych warunkach.

Zastanawiasz się, jaki sklep otworzyć w małym mieście? Rozważ Żabkę

Wobec możliwości skorzystania z powyższych zalet odpowiedź na pytanie, jaki sklep otworzyć w małym mieście, jest bardzo prosta. Zostanie franczyzobiorcą Żabki to niski wkład własny i sprawdzona marka. Ponadto w ramach procesu rekrutacyjnego franczyzobiorca przechodzi szczegółowe, trwające 11 dni szkolenie, podczas którego może dowiedzieć się, jak działa model biznesowy sieci i jak prowadzić swoją franczyzę w małym mieście.

Jakie możliwości daje Żabka? Franczyza z małym wkładem własnym i prostą rekrutacją

Zostanie franczyzobiorcą sieci Żabka to liczne benefity, profesjonalne szkolenie, regularne dostawy, w pełni zatowarowany sklep, nowoczesne narzędzia, a to wszystko przy niskim wkładzie własnym. Jeśli zastanawiasz się, jaki sklep otworzyć w małym mieście, lokal jednej z największych sieci convenience w kraju może być dobrą odpowiedzią.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin