REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Ułożą nawierzchnię na ul. Warszawskiej. Od piątku więcej utrudnień

Trwa remont ulicy Warszawskiej w Rzeszowie
Na ul. Warszawskiej trwa remont. (Fot. Grzegorz Bukala / Urząd Miasta Rzeszowa)

W piątek, 29 września, rozpocznie się układanie nawierzchni na zachodniej części ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Do 5 października kierowcy muszą się liczyć z większymi utrudnieniami w ruchu.

Przebudowa ul. Warszawskiej kosztować będzie 33,5 mln zł. Oprócz rozbudowy ulic w okolicach dworca kolejowego to w tej chwili jedna z najważniejszych drogowych inwestycji w Rzeszowie. W jej ramach wylotówka na Warszawę, od ul. Myśliwskiej do granic miasta, zostanie rozbudowana do czterech pasów.

Utrudniający życie kierowcom projekt ma się zakończyć jeszcze w tym roku. Warto uzbroić się w cierpliwość, mimo dodatkowych utrudnień, które czekają nas już od piątku.

– 29 września wykonawca rozpoczyna układanie nawierzchni na zachodniej jezdni ul. Warszawskiej, a także na ulicach Myśliwskiej i ul. Łowieckiej oraz na skrzyżowaniu Warszawskiej i Myśliwskiej. Kierowców prosimy o wyrozumiałość. Prace przy układaniu nawierzchni potrwają do 5 października – informuje Kancelaria Prezydenta Rzeszowa.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin