REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 grudnia 2023

Ułożą nawierzchnię na ul. Warszawskiej. Od piątku więcej utrudnień

Trwa remont ulicy Warszawskiej w Rzeszowie
Na ul. Warszawskiej trwa remont. (Fot. Grzegorz Bukala / Urząd Miasta Rzeszowa)

W piątek, 29 września, rozpocznie się układanie nawierzchni na zachodniej części ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Do 5 października kierowcy muszą się liczyć z większymi utrudnieniami w ruchu.

Przebudowa ul. Warszawskiej kosztować będzie 33,5 mln zł. Oprócz rozbudowy ulic w okolicach dworca kolejowego to w tej chwili jedna z najważniejszych drogowych inwestycji w Rzeszowie. W jej ramach wylotówka na Warszawę, od ul. Myśliwskiej do granic miasta, zostanie rozbudowana do czterech pasów.

Utrudniający życie kierowcom projekt ma się zakończyć jeszcze w tym roku. Warto uzbroić się w cierpliwość, mimo dodatkowych utrudnień, które czekają nas już od piątku.

– 29 września wykonawca rozpoczyna układanie nawierzchni na zachodniej jezdni ul. Warszawskiej, a także na ulicach Myśliwskiej i ul. Łowieckiej oraz na skrzyżowaniu Warszawskiej i Myśliwskiej. Kierowców prosimy o wyrozumiałość. Prace przy układaniu nawierzchni potrwają do 5 października – informuje Kancelaria Prezydenta Rzeszowa.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin