REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 1 października 2023

W Krośnie kierowcy zapłacą za parking aplikacją bankową

Władze Krosna pomyślały o kierowcach i za parkowanie na terenie miasta można już zapłacić aplikacją bankową. (Fot. UM Krosno)

Władze Krosna pomyślały o kierowcach i za parkowanie na terenie miasta można już zapłacić aplikacją bankową. Na razie usługa jest dostępna dla klientów ośmiu banków.

Lista banków dostępna jest na stronie internetowej krośnieńskiego Urzędu Miasta. Wystarczy tylko zarejestrować swój samochód i kliknąć na ikonkę „Usługi”, a następnie wybrać „Parkingi”. 

Dotąd za postój na parkingu w Krośnie można było zapłacić w parkometrze lub poprzez aplikację mPay i ePark. Teraz doszła jeszcze możliwość skorzystania z aplikacji bankowej.

Żeby można to było zrobić, trzeba zarejestrować auto. Można to zrobić nawet tuż przed parkowaniem. Należy podać numer rejestracyjny pojazdu, podpiąć kartę płatniczą i wskazać konto, z którego pobrana będzie opłata. Dane będą wpisane do aplikacji i kolejnym razem ten proces potrwa zaledwie kilka sekund. 

Dzięki bankowej aplikacji, żeby zapłacić za parking w Krośnie, nie trzeba nawet wychodzić z samochodu. Odpada też problem braku drobnych, płacimy tylko za konkretny czas postoju samochodu.

Jest jednak jeden warunek. Trzeba na widocznym miejscu na desce rozdzielczej zostawić informację, że opłata jest uregulowana. Można zostawić zwykłą kartkę i to wystarczy. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Jedynka Super Nowości z 29 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin