Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

„Coś w wodzie” a może „Pamięć”? Sprawdź najbliższe premiery i repertuar w rzeszowskim kinie Zorza (22-28.03.)

Wnętrze kina Zorza. (Fot. Archiwum)

„Coś w wodzie”, „Pamięć”, „Budda. Dzieciak ’98” i „Pewnego dnia powiemy sobie wszystko” to nowości, które w najbliższym czasie będzie można obejrzeć w rzeszowskim kinie Zorza. Na dużym ekranie nie zabraknie także innych ciekawych propozycji filmowych.

„Coś w wodzie”

Cierpiąca na traumę po dramatycznym wydarzeniu z przeszłości Meg (Hiftu Quasem) długo zastanawia się, czy wziąć udział w ekskluzywnym, organizowanym w rajskich plenerach ślubie koleżanki Lizzie (Lauren Lyle). Ostatecznie jednak przybywa na Karaiby, mając za towarzyszki Cam (Nicole Rieko Setsuko), Ruth (Ellouise Shakespeare-Hart) oraz dawno niewidzianą przyjaciółkę Kaylę (Natalie Mitson). Kiedy kobiety postanawiają udać się w samotny rejs łodzią, nie przeczuwają, że idylliczna podróż zmieni się w zaciętą walkę o przetrwanie.

Wkrótce, zdane tylko na siebie i dryfujące na otwartym morzu, będą zmuszone zmagać się nie tylko ze skrajnym wycieńczeniem, ale też atakami rekinów-morderców. Czy mają jakikolwiek szanse w starciu z drapieżnikami, z których natura uczyniła prawdziwe maszyny do zabijania?

Thriller; reżyseria: Hayley Easton Street; obsada: Hiftu Quasem, Lauren Lyle, Natalie Mitson, Nicole Rieko Setsuko, Ellouise Shakespeare-Hart

W kinie Zorza zobaczymy m.in. „Coś w wodzie”. (Fot. Mat. prasowe Kino Świat)

„Pamięć”

Sylvia jest pracownikiem socjalnym, prowadzi proste i uporządkowane życie: córka, praca, spotkania AA. Sytuacja ulega zmianie, gdy wraca ze zjazdu absolwentów liceum, a jej śladem podąża Saul. Niespodziewane spotkanie będzie miało głęboki wpływ na ich oboje, otwierając drzwi do przeszłości.

Dramat; reżyseria: Michel Franco; obsada: Jessica Chastain, Peter Sarsgaard, Merritt Wever, Brooke Timber,Elsie Fisher.

„Pamięć”

„Pewnego dnia powiemy sobie wszystko”

Gorące lato 1990 roku w Niemczech niesie w sobie zapowiedź zmian. Nie tylko tych politycznych, ale też osobistych.

Maria ma dziewiętnaście lat i mieszka ze swoim chłopakiem Johannesem w gospodarstwie jego rodziców na wsi w Turyngii. Zamiast skupić się na szkole i zbliżającej się maturze, dziewczyna całe dnie spędza na niezobowiązujących lekturach. Kiedy wpada na Hennera, rolnika z sąsiedztwa, dociera do niej, że zaczyna się zupełnie nowy rozdział w jej życiu.

Wystarczy jedno niepozorne dotknięcie, wymiana spojrzeń, by rozpalić dziką, niemożliwą do opanowania namiętność między Marią a charyzmatycznym, dwa razy starszym mężczyzną.

W atmosferze nowych możliwości, jaką daje się wyczuć po zjednoczeniu Niemiec, rodzi się sekretna, zakazana miłość. Pełna pasji, tęsknoty i pożądania, która zmiecie wszystko, co znajdzie się na jej drodze.

Melodramat; reżyseria: Emily Atef; obsada: Marlene Burow, Felix Kramer, Cedric Eich

Kadr z filmu „Pewnego razu powiemy sobie dość” – do obejrzenia w kinie Zorza. (Fot. Mat. dystrybutora)

„Budda. Dzieciak ’98”

Emocjonująca i wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych polskich influencerów: Kamila Labuddy znanego w Internecie jako „BUDDA”.

To film o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawni w nim nieznane dotąd kulisy swojej działalności. Opowie o blaskach i cieniach aktywności w sieci. Zdradzi jakich błędów nie popełniać i czego unikać.

Dokumentalny; reżyseria: Krystian Kuczkowski, Budda; obsada: Wojciech Gola, Kamil „Budda” Labudda, Krzysztof Hołowczyc

Film „Budda. Dzieciak ’98” już w ten weekend w kinie Zorza. (Fot. Mat. prasowe Kino Świat)

SZCZEGÓŁOWY REPERTUAR KINA ZORZA ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ!

GRATISY!
Kino Zorza oferuje naszym Czytelnikom bezpłatną wejściówkę dla 2 osób na wybrany seans. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze wyślą w piątek – 22 marca, do godz. 14 maila na adres: konkurs@supernowosci24.pl, w tytule wpisując „Zorza”.
Wejściówkę można wykorzystać od 22 do 28.03.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin