REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

„Klimakterium i już” – już 24 lutego w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie!

Plakat spektaklu „Klimakterium i już”. (Fot. mat. organizatora)

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu „Klimakterium i już” o sprawach kobiet chyba nikt jeszcze w Polsce nie mówił! Żeby się o tym przekonać warto w lutym wybrać się do Krosna…

W spektaklu teatru Komedia w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości.

Ta wspaniała komedia jest jedną z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!

Gdzie i kiedy: sala widowiskowa Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, 24.02.2024, godz. 17.00 (spektakl przełożony z dnia 15.10.2023, godz. 16.30)

Obsada: Krycha – Ewa Złotowska, Zosia – Grażyna Zielińska, Pamela – Elżbieta Jodłowska, Malina – Renata Zarębska

Bilety na: https://bilety.koncertartex.com/event/view/id/316784

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin