REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Teatr im. Wandy Siemaszkowej zaprasza na Walentynki

Spektakl "Maria Stuart" w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
W rolę Marii Stuart wciela się Małgorzata Pruchnik-Chołka. (Fot. Archiwum)

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie postanowił zaskoczyć widzów w tegorocznej walentynki. Dla osób, które chciałyby się zakochać w nietypowy sposób, przygotowano specjalne miejsca na widowni. Czy ktoś zakocha się podczas oglądania spektaklu “Maria Stuart” w reżyserii Martyny Łyko? 

14 lutego (godz. 19) widzowie będą mogli obejrzeć „Marię Stuart” Juliusza Słowackiego w reż. Martyny Łyko.

Dla tych, którzy w 2024 roku chcieliby odnaleźć miłość, Teatr im. Wandy Siemaszkowej przygotował specjalne miejsca na widowni. Ta walentynkowa propozycja to nic innego, jak znakomity pomysł na poszerzenie kontaktów towarzyskich i, być może, znalezienie tej jednej, wyjątkowej osoby – zachęca Marta Fortowska, sekretarz literacka Teatru im. Wandy Siemaszkowej. 

W trakcie przerwy spektaklu, w saloniku teatru na każdego będzie czkała lampka wina. – Zachęcamy do udziału w rozmowach, dzięki którym w kilka minut będziecie mogli poznać nowych, interesujących ludzi – dodaje sekretarz literacka. 

Pary również zaproszone 

Bilety na wydarzenie można rezerwować telefonicznie i kupować w Kasach Teatru. Każdy singiel otrzyma do biletu specjalny kupon na lampkę wina. Spektakl nie jest wyłącznie dla singli. Pary również mogą tego dnia wybrać się na randkę do teatru przy ul.  Sokoła. 

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin