REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Adam Bodnar przyjeżdża do Mielca

Z Adamem Bodnarem będzie można podyskutować o książce „Nigdy nie odpuszczę”. (Fot. archiwum)

W czwartek Mielcu odbędzie się spotkanie z Adamem Bodnarem i dyskusja na temat książki „Nigdy nie odpuszczę”. Wstęp jest wolny.

Adam Bodnar to nauczyciel akademicki, działacz społeczny i publicysta. Był rzecznikiem praw obywatelskich VII kadencji.

Książka „Nigdy nie odpuszczę” to rozmowa „rzeka” przeprowadzona z nim przez red. Bartosza Bartosika. Jak czytamy w zapowiedzi spotkania, to nie są wspomnienia byłego rzecznika. To analiza bieżącej sytuacji, włączając napaść Rosji na Ukrainę i niezwykle ważną rolą, jaką społeczeństwo polskie ma w tym kontekście do odegrania. To także spojrzenie w przyszłość, próba zdiagnozowania czekających nas wyzwań i wytyczenia drogowskazów.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek (24 sierpnia), o godz. 18, w sali nr 1 samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Wstęp jest darmowy.

Czy jesteś za bezpłatnymi obiadami dla wszystkich dzieci w szkołach podstawowych?

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin