REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Jazzpospolita. W niedzielę koncert w Kinie za Rogiem Cafe

Zdjęcie warszawskiego zespołu Jazzpospolita
Zespół Jazzpospolita będzie promował w Rzeszowie swój najnowszy album pt. „Obiekt”. (Fot. materiały prasowe)

Do Rzeszowa przyjeżdża zespół Jazzpospolita. W niedzielę, 3 grudnia, zagra koncert w Kinie za Rogiem Cafe. Zespół promował tu będzie swój najnowszy album zatytułowany „Obiekt”.

15 lat aktywności artystycznej, 8 albumów, kilkaset koncertów w ramach międzynarodowych tras – tak w największym skrócie można opisać działalność powstałego w 2008 roku w Warszawie zespołu Jazzpospolita. Dodajmy, że jest to zespół od samego początku działający na przekór: skojarzeniom, modom, a nawet własnej nazwie. Grupa z założenia balansuje pomiędzy gatunkami i łączy ze sobą m.in. nu-jazz, post-rock, ambient i funk. A wszystko to spina jazzową klamrą.

W rzeszowskim Kinie za Rogiem Cafe Jazzpospolita zagra w niedzielę, 3 grudnia. Początek koncertu o godz. 19. Bilety kosztują 60 zł.

Jazzpospolita – Taki upał, a ten siedzi w rękawiczkach

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin