REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Kobieta w roli głównej: spotkanie z Katarzyną Mazurkiewicz i film „Boscy”

Aktorka Penelope Cruz w filmie "Boscy"
Jedną z głównych ról w filmie „Boscy” gra znakomita Penelope Cruz. (Fot. materiały prasowe)

Kino za Rogiem Cafe w Rzeszowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Kobieta w roli głównej”. Będzie można porozmawiać z reżyserką Katarzyną Mazurkiewicz i obejrzeć film „Boscy”.

Spotkanie rozpocznie się w środę (29 listopada), o godz. 18. Cykl to przede wszystkim spotkania z inspirującymi kobietami. Tym razem gościnią Kina za Rogiem Cafe będzie Katarzyna Mazurkiewicz – reżyserka, scenarzystka i producentka filmów z Łańcuta. Zdobyła ona m.in. nagrodę za najlepszy niezależny film dokumentalny na Festiwalu Filmów Optymistycznych „Happy End” za produkcję „Mamalarka”. Podczas spotkania opowie o swoim zawodzie i pasji. Będzie się można też dowiedzieć jak wygląda przemysł filmowy w Rzeszowie.

– Po rozmowie z reżyserką rozlosujemy nagrody, a na koniec wspólnie obejrzymy film „Boscy”- zapowiadają organizatorzy.

To hiszpańsko-argentyńska satyra na środowisko filmowe, w której główne role grają Penelope Cruz, Antonio Banderas i Oscar Martinez.

„Boscy” – oficjalny zwiastun filmu.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin