REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 grudnia 2023

Marek Andrzejewski zagra w Kinie za Rogiem Cafe

Marek Andrzejewski podczas koncertu
Marek Andrzejewski wystąpi w Rzeszowie w Kinie za Rogiem Cafe. (Fot. FB/Marek Andrzejewski)

W piątek w Rzeszowie zagra Marek Andrzejewski. Na koncert zaprasza Kino za Rogiem Cafe oraz Stowarzyszenie Poetycki Rzeszów.

Marek Andrzejewski to autor, kompozytor i wokalista, współzałożyciel i filar Lubelskiej Federacji Bardów. Nagrał sześć płyt autorskich oraz czternaście z LFB. Podczas piątkowego koncertu zaprezentuje utwory z najnowszego albumu zatytułowanego „Wariactwo”, którą nagrał wspólnie z synem Michałem.

– Składają się autorskie piosenki z dojrzałymi i odważnymi tekstami. Wyłania się z nich mocne przesłanie o poszukiwaniu tego, co w życiu jest najważniejsze. Muzycznie płyta mieni się bardzo bogatą paletą brzmień: od rozbuchanych, dynamicznych, efektownych rockowych utworów do nastrojowych, skupiających uwagę ballad – piszą organizatorzy zachęcając do udziału w koncercie.

Początek imprezy o godz. 18. Bilety kosztują 50 zł i można je kupić na stronie kupbilecik.pl.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin