REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Pokaz sukienek boho Aleksandry Sobali-Wilk w Chmielniku

W Chmielniku zaprezentowane zostaną sukienki autorstwa Aleksandry Sobali-Wilk. (Fot. Archiwum)

W czwartek (15 czerwca), o godz. 19, w Folwarku Hulaj Dusza w Chmielniku odbędzie się niezwykły pokaz mody. Zaprezentowane zostaną sukienki autorstwa Aleksandry Sobali-Wilk, wykonane techniką makramy, a więc plecionych sznurków bez żadnych narzędzi.

– Sukienki, które sama uplotłam i uszyłam będą nosiły cudowne i piękne kobiety – przekazuje projektantka. Wśród nich będzie Dagny Mikoś, aktorka znana ze sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej.

Zabawa rozpocznie się już o godz. 17.30, bo wtedy ruszy kiermasz podkarpackich rękodzielników. Oprócz tego będzie też konkurs z nagrodami. Nie zabraknie również czegoś na ząb, a o północny odbędzie się tajemnicza ceremonia przy ognisku.

Miłośnicy mody boho, którzy chcieliby zobaczyć pokaz, ale nie mają jak dostać się do Chmielnika, mogą skorzystać z darmowego dojazdu sprzed sklepu Castorama w Rzeszowie. Darmowe busy będą odjeżdżać o godz. 17, 17.30, 18 i 18.30. Należy zadzwonić na numer 504-804-745 i zarezerwować sobie darmowe miejsce.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin