REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Iron Head z Kolbuszowej ma szanse na udział w Pol’and’Rock Festival

Koncert zespołu Iron Head
Koncert Iron Head podczas Dni Kolbuszowej. (Fot. Paweł Galek)

Iron Head, zespół metalowy z Kolbuszowej, ma szanse na udział w Pol’and’Rock Festival. Możemy mu w tym pomóc, wystarczy zagłosować.

Pol’and’Rock Festival co roku, na początku sierpnia, organizuje Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z pieniędzy uzyskanych od sponsorów i darowizn.

Głosowanie odbywa się do końca tego tygodnia (4 czerwca) na stronie internetowej www.antyradio.pl. Z jednego adresu IP możliwe jest oddanie nie więcej niż 5 głosów dziennie, przy czym na każdy zespół może być oddany tylko jeden.

Iron Head tworzy grupa młodych ludzi z Kolbuszowej i okolic. Grają szybki, ciężki i melodyjny metal.

Grupę tworzą:

  • Weronika Lenart – wokal,
  • Tomasz Lenart – gitara i wokal,
  • Krzysztof Fryc – gitara,
  • Emilia Micał – bas,
  • a także Jakub Cinal – perkusja.

Zespół koncertuje i nagrywa swoje utwory. Niedawno wydali swoją pierwszą w pełni profesjonalną płytę. Premierowy teledysk z albumu „Dzień za dniem” pojawił się niedawno na YouTube.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin