Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 1 marca 2024

„Muzyczna Starówka” na mieleckim Rynku

Plakat wydarzenia. (Fot. Archiwum)

Zorganizowana w miniony weekend na mieleckim Rynku „Roztańczona Starówka” przyciągnęła tłumy mieszkańców. Niejako idąc za ciosem, w niedzielę (23 bm.), o godz. 19 odbędzie się tam kolejna impreza plenerowa. Tym razem będzie to „Muzyczna Starówka”. 

Zagra Kasia Dudzik Band. Jest to grupa składająca się z utalentowanych muzyków z Mielca i okolic. Wokalistką jest Katarzyna Dudzik. Towarzyszą jej: Piotr Madura – instrumenty klawiszowe, Konrad Kiełbasa – gitara basowa, Mateusz Gębski – perkusja. 

Zespół wykonuje repertuar oparty na popularnych utworach polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Muzycy stawiają na oryginalne i unikalne podejście do muzyki, tworząc niecodzienne aranżacje, które nadają znanym utworom nowego charakteru.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin