Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Wielka Gala Noworoczna – już 28 stycznia w Rzeszowie!

Najsłynniejsze arie z operetek Johanna Straussa i nie tylko…

Zapraszamy Państwa w niezapomnianą, muzyczną podróż. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowe przeżycie artystyczne, estetyczne i uczuciowe, wzbudzające zachwyt we wszystkich sferach zmysłów. Okrążymy razem kulę ziemską w towarzystwie najznamienitszych arii, duetów operetkowych, walców i polek – Johanna Straussa oraz światowych standardów muzyki rozrywkowej, piosenek musicalowych.

Wykonawcami koncertu są znakomici artyści, którzy na scenach w kraju i za granicą zyskali aplauz i sympatię publiczności:

Monika Biederman – Pers ( sopran) oraz Piotr Karzełek ( baryton) tworzą jedyny w swoim rodzaju duet wokalno- taneczny –”DUO PERFORMANCE”.

Ewa Romaniak – aktorka i piosenkarka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Stworzyła blisko sto ról teatralnych zdobywając sobie przychylność widzów i krytyków. Tym razem wystąpi w roli prowadzącej, która nie tylko w wytworny sposób poprowadzi całość koncertu, ale i opowie zabawne anegdoty czy zaśpiewa dowcipne piosenki.

Jakub Oczkowski (tenor) – czołowy amant polskiej sceny operetkowej i estrady. Artysta obdarzony wyjątkowym talentem wokalno- aktorskim i tanecznym oraz sceniczną charyzmą.

Orkiestra Symfoniczna Mieczysława Smydy – Arte Symfoniko, złożona z wybitnych instrumentalistów.

Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. Władysława Szlęka z Krynicy Zdroju, które pod okiem choreografki i instruktorki tańca – Pani Małgorzaty Malczak potrafią wykreować na scenie niezwykłą aurę i niezapomniany nastrój.

Wyjątkowe doznania spotęgują olśniewające kreacje, piękne kostiumy i energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna.

W programie koncertu wybrzmią m.in. brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z „Księżniczki czardasza”, „Wesołej Wdówki”, „Hrabiny Maricy, „Balu w Savoyu”czy “Barona Cygańskiego”, hity musicali i przeboje światowej piosenki.

To wszystko do usłyszenia i przeżycia już niebawem. Pozwólcie się Państwo porwać do zaczarowanego świata muzyki i tańca. Do zobaczenia!

Kiedy? Niedziela, 28.01.2024r. g. 17:00

Gdzie? Filharmonia Podkarpacka ul. Chopina 30

Bilety: Filharmonia – Kasa biletowa tel. 17/852-02-72

Zamówienia indywidualne tel. 790-703-785

– Zamówienia grupowe tel. 531-531-001, bilety@agencjamuza.pl

– Bilety online dostępne TUTAJ

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin