Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Koszykarz Niedźwiadków Chemart Przemyśl, Maciej Puchalski powołany do kadry narodowej

Dobra gra na zapleczu ekstraklasy Macieja Puchalskiego zaowocowała powołaniem do kadry U20. (Fot. Rafał Myśliwiec)

19-letni przemyślanin, Maciej Puchalski został powołany na konsultację szkoleniową Młodzieżowej Reprezentacji Polski Mężczyzn U20, którą odbędzie się w dniach 19-23.02. w Gdyni.

Synem trenera Niedźwiadków Chemart Daniela Puchalskiego znalazł się w gronie 16 graczy powołanych przez Arkadiusza Miłoszewskiego (były zawodnik Polonii Przemyśl, z którą zdobył wicemistrzostwo i brązowy medal mistrzostw Polski, grał wówczas w jednym zespole z Danielem Puchalskim).

Maciej Puchalski (205 cm, skrzydłowy) był już powoływany do kady U-18. W rozgrywka PEKAO I Ligi Maciej Puchalski zagrał w 20 meczach zdobywając średnio 10,1 pkt. Jego wyjazd do Gdyni stoi jednak pod znakiem zapytania, bowiem gracz Niedźwiadków Chemart Przemyśl zmaga się z kontuzją.

(Fot. facebook PZKosz.)

Reprezentacja Polski do lat 20 w dniach 13-21 lipca zagra w Gdyni w mistrzostwach Europy Dywizji A, a rywalizować będzie z Francją, Grecją i Serbią.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin