REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Marek Łukomski wróci do Łańcuta

Fot. Izabela Kwiecień-Szpunar

Marek Łukomski, były szkoleniowiec Muszynianki Domelo Sokoła Łańcut w sezonie 2024/2025 prowadzić będzie I-ligowy MKKS Żak Koszalin.

KOSZYKÓWKA. I LIGA

To oznacza, że Marek Łukomski przyjedzie do Łańcuta, gdzie przez półtora sezonu prowadził zespół Sokoła. Przypomnijmy, że pod koniec listopada 2022 roku zastąpił on na stanowisku Radosława Soję. Po bardzo słabym początku, dokonał kilku transferów i zmienił obliczy gry zespołu, który utrzymał się w lidze.

Niestety w kolejnym sezonie już tak dobrze nie było, a wpływ na to miało szereg rzeczy i zespół, który się wydawał mocniejszy niż w debiutanckich rozgrywkach zdegradowany został do I ligi. Marek Łukomski w przeszłości prowadził już ekipę z Koszalina w ekstraklasie (2018/2019).

PRZECZYTAJ TEŻ: Marek Łukomski, trener Muszynianki Domelo Sokoła Łańcut: spadliśmy zasłużenie

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin