Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Łukasz Różański w Rzeszowie będzie bronił mistrzostwa świata!

Fot. FB Łukasz Różański

Światowy boks w Polsce! Już 24 maja, w rzeszowskiej hali na Podpromiu , Łukasz Różański (15-0, 14 KO), nasz jedyny aktualny mistrz świata i to najbardziej prestiżowej federacji WBC, stanie do obrony pasa z byłym mistrzem świata WBO, pogromcą m.in. Michała Cieślaka – Brytyjczykiem Lawrencem Okolie (19-1, 14 KO)!

Polscy kibice boksu po raz pierwszy od prawie 10 lat będą mogli obejrzeć na żywo obronę mistrzowskiego tytułu! Hala Podpromie zapłonie rykiem tysięcy gardeł! Lawrence Okolie to doskonale znany polskiej publiczności pięściarz. Brytyjczyk pokonał trzech polskich pięściarzy, w tym Krzysztofa „Główkę” Głowackiego w walce o wakujący tytuł mistrza świata WBO kategorii Cruiser. To jeden z najlepszych pięściarzy na świecie, który tak jak i Łukasz jest znany z kamiennych pięści!

Różański: Przygotujcie się na niezapomnianą noc!

– Z dumą ogłaszam, że 24 maja w moim rodzinnym Rzeszowie stoczę walkę w obronie tytułu mistrza świata WBC kategorii Bridger! Moim przeciwnikiem będzie Lawrence Okolie. To będzie niesamowite starcie, na które czekają fani boksu w całej Polsce. Przygotujcie się na niezapomnianą noc! – pisze w mediach społecznościowych pięściarz rzeszowskiej Stali.

Walka z Okolie’m to bardzo wysoka poprzeczka dla Różańskiego, który po niesamowitym zwycięstwie nad Babicem w 2023 roku, staje do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa kategorii Bridger.

Tak jak i w przypadku walki z Chorwatem, tak i teraz, do Polski przyjeżdża brytyjska grupa Boxxer, która we współpracy z Knockout Promotions, a także TVP i SKY Sports szykuje wieczór pełen wrażeń. Już niedługo odsłonimy kolejne elektryzujące pojedynki.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin