Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

Wisła Kraków zagra w sobotę w Błażowej. To będzie mecz 100-lecia

Oldboje Wisły Kraków na czele z braćmi Piotrem i Pawłem Brożkami uświetnią obchody 100-lecia LKS-u Błażowianka. W najbliższą sobotę na stadionie w Błażowej „Biała Gwiazda” rozegra towarzyski mecz z gospodarzami. Całą imprezę poprowadzi znany dziennikarz, Edward Durda, a wśród zaproszonych gości pojawi się m.in. były reprezentant Polski, pochodzący z Jasła Sławomir Peszko.

PIŁKA NOŻNA

Błażowianka kontra Wisła Kraków. To będzie mecz stulecia.

Wielką akademię z okazji 100-lecia klubu planujemy jesienią, ale już w tę sobotę naszych kibiców czeka nie lada gratka, jaką będzie mecz z oldbojami Wisły Kraków – mówi Wiesław Szermach, prezes LKS-u Błażowianka. – W pierwszej połowie zagrają oni z naszą drużyną, która występuje na co dzień w lidze okręgowej, a po przerwie poślemy do boju naszych oldbojów – informuje prezes Szermach.

Początek sobotniego meczu z „Białą Gwiazdą” zaplanowano na godz. 16, jednak już wcześniej na wszystkich przybyłych czekać będzie masa atrakcji.

– O godz. 15 planujemy pokazowy trening naszej akademii piłkarskiej czyli dzieciaków od 0 do III klasy, który poprowadzą trenerzy z Krakowa – wyjaśnia sternik Błażowianki.

W Błażowej pojawi się Sławomir Peszko

W przerwie między oboma wydarzeniami przewidziano liczne konkursy. Wśród zaproszonych gości pojawi się m.in. Sławomir Peszko.

– Wielki mecz pomiędzy LKS Błażowianka i Wisłą Kraków. Ja też tam będę, porobimy sobie zdjęcia, a później impreza do białego rana. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia – mówi Peszko w specjalnie przygotowanym na tę okazję filmiku. – Zapraszam gorąco na mecz z okazji 100-lecia klubu LKS Błażowianka z drużyną Wisły Kraków. W barwach „Białej Gwiazdy” zagra wielu byłych reprezentantów Polski, m.in. bracia Piotr i Paweł Brożkowie, będzie Arkadiusz Głowacki, Marcin Wasilewski. Będę miał okazję prowadzić tę szczególną imprezę wraz ze Sławkiem Peszko – dodaje Edward Durda.

Wstęp na imprezę wolny.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin