REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Bartłomiej Mordyl wraca do Gdańska

(Fot. facebook Asseco Resovia)

Z Asseco Resovią oficjalnie pożegnał się Bartłomiej Mordyl. Środkowy w Rzeszowie spędził dwa sezony – 2022/2023 oraz 2023/2024. Teraz wraca do Trefla Gdańska, skąd trafił na Podkarpacie.

SIATKÓWKA. PLUSLIGA

Przez dwa sezony w barwach Asseco Resovii  rozegrał w PlusLidze 28 meczów, w których łącznie zdobył 78 punktów, w tym 22 blokiem i 53 atakiem. – Spokój i doświadczenie Barrego istotnie pomogło naszemu zespołowi w wielu newralgicznych momentach minionego sezonu – m.in. ćwierćfinałowym starciu w Pucharze CEV z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Ambicja, wola walki i gotowość do gry to cechy wyróżniające Bartka. Barry to nie tylko bardzo dobry siatkarz, wychowanek Asseco Resovii, ale przede wszystkim człowiek, na którego zawsze można liczyć. Będę za niego mocno trzymał kciuki – mó1)i na mediach społecznościowych klubu, Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

PRZECZYTAJ TEŻ: Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii: teraz nasza drużyna będzie zbudowana nieco inaczej

(Fot. PlusLiga)

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin