REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Michał Kędzierski odchodzi z Asseco Resovii

Rzeszowianin Michał Kędzierski zakończył współpracę z Asseco Resovią. 30-letni rozgrywający ma na swoim koncie 10 sezonów w PlusLidze, w tym 3 w barwach Asseco Resovii.

SIATKÓWKA. PLUSLIGA

Michał swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał w AKS Resovii grając w Młodej Lidze. W rozgrywkach tych zdobył z zespołem z Rzeszowa w sezonie 2011/2012 brązowy medal. W sezonie 2022/2023 już z dorosłą drużyną zdobył brązowy medal mistrzostw Polski, a w sezonie 2023/2024 Puchar CEV.

–  Chciałbym serdecznie podziękować Michałowi za jego postawę i występy w Asseco Resovii. Michał jest naszym wychowankiem, dał się poznać jako świetny człowiek. Zawsze cała drużyna oraz pracownicy klubu mogli liczyć na jego profesjonalizm i zaangażowanie. Będę mocno trzymał kciuki za Michała, wierzę, że największe sukcesy na siatkarskich parkietach są wciąż przed nim – mówił na mediach społecznościowych klubu z Rzeszowa, Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii. W barwach klubu z Podkarpacia zagrał w sumie 265 meczów, zdobył 296 punktów, z czego 85 zagrywką i 121 blokiem. W trakcie ub. sezonu w ekipie z Rzeszowa zastąpił go innych rzeszowianin, Łukasz Kozub.

PRZECZYTAJ TEŻ: Biało-Czerwoni bronią tytułu

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin