Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Mecz Wilki Krosno – Włókniarz Częstochowa znowu odwołany

Zaplanowany na piątek, 23 czerwca, mecz Cellfast Wilków Krosno – Tauron Włókniarz Częstochowa nie dojdzie do skutku. Powodem odwołania spotkania już w czwartek są niesprzyjające prognozy pogody.

ŻUŻEL. PGE EKSTRALIGA

Częstochowianie najwyraźniej nie mają szczęścia do pojedynku w Krośnie. Przed tygodniem przyjechali oni na stadion przy ul. Legionów, jednak z powodu opadów deszczu spotkanie nie doszło do skutku.

Również drugie podejście, planowane na ten piątek, zakończy się fiaskiem. Nowy, już trzeci termin tego meczu, to przyszyły czwartek (29 czerwca), godz. 20.30. To z kolei oznacza, że krośnieńską „Watahę” czeka w ten weekend tylko jeden mecz, ale za to jaki! W niedzielę (godz. 16.30) krośnianie zmierzą się na własnym torze z niepokonaną w tym sezonie Betard Spartą Wrocław.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin