REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

W Tarnobrzegu na finał WOŚP 2024 zbierają wszyscy, nawet znana maskotka gęsi „Pipa”

Fot. Bogdan Myśliwiec

Bieg „Policz się z cukrzycą”, morsowanie w Jeziorze Tarnobrzeskim, III Bitwa o Złoty Wałek, koncerty, występy, pokazy Tai Chi i mnóstwo wolontariuszy w całym mieście. Tegoroczny finał WOŚP obfituje w Tarnobrzegu w akcje i atrakcje.  

Tegoroczny finał WOŚP rozpoczął się w Tarnobrzegu na sportowo od biegu „Policz się z cukrzycą”. Swoją cegiełkę do zbiórki dorzuciły także stacjonujące nad Jeziorem Tarnobrzeskim morsy oraz miłośnicy wypieków cukierniczych. W całym mieście można spotkać wolontariuszy. Małych i dużych, mokrych, a nawet skrzydlatych.

Fot. Bogdan Myśliwiec

Atrakcje na Placu Bartosza Głowackiego rozpoczęły się o 14:00. Na placu Bartosza Głowackiego przybyły służby mundurowe. Straż Pożarna, Policja, Wojska Obrony Terytorialnej z 3. Podkarpackiego Bataliony Obrony Terytorialnej oraz grupa Dark Hoods zaplanowały prezentację sprzętu motoryzacyjnego oraz inne atrakcje.

Fot. Bogdan Myśliwiec

Od godziny 16:00 na scenie pojawią się pierwsi wykonawcy.  Najpierw uczniowie  Szkoly Muzycznej Yamaha w Tarnobrzegu, a potem  Studio Wokalne „Sing Sing” oraz Paulina Kodyra. Swój pokaz będą mieli także strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

Po nim zaplanowano pokaz tańca w wykonaniu Akademii Tańca Art Dance Marty Bednarskiej oraz występ zespołu MonoGraM zaplanowany jest na godzinę 17:00.

– O godzinie 18:00 rozpoczną się licytacje. O tym co będzie można wylicytować na tarnobrzeskim rynku poinformujemy już niebawem. O 18 także rozstrzygnięcie III Tarnobrzeskiej Bitwy o Złoty Wałek. O 19:00 na scenie zaprezentuje się Norbi. Po koncercie zaplanowano wspólne Światełko Do Nieba.

– informuje Michał Bartyzel z tarnobrzeskiego sztabu WOŚP.
Fot. Bogdan Myśliwiec

Fot. Bogdan Myśliwiec
Fot. Bogdan Myśliwiec
Fot. Bogdan Myśliwiec

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin