REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Pożałował na taksówkę, posiedzi 5 lat

Radiowóz policyjny przysypany śniegiem
Wpadł, bo nie zapłacił za taksówkę, którą z Zakopanego przyjechał do Krosna (Fot. archiwum policji)

Krośnieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi. 22-latek wpadł, bo nie zapłacił za taksówkę, którą z Zakopanego przyjechał do Krosna. Nie chcąc uregulować należności za przejazd, uciekł i ukrył się w mieszkaniu. Teraz trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu. Policjanci otrzymali zgłoszenie o klienci taksówki, który nie zapłacił za kurs z Zakopanego do Krosna. Po dotarciu do miejsca docelowego, wysiadł z samochodu i uciekł. W pojeździe pozostawił swojego nietrzeźwego współtowarzysza podróży, któremu telefonicznie przekazał, że nie zamierza regulować należności za przejazd. Policjanci wytypowali mieszkanie, w którym mężczyzna mógł przebywać. Po wejściu do lokalu okazało się, że nieuczciwy podróżnik stara się ukryć w jednym z pokoi. Mężczyzna znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu, był agresywny wobec funkcjonariuszy i nie wykonywał wydawanych przez nich poleceń.

Podczas legitymowania wyszło na jaw, że 22-letni krośnianin jest poszukiwany trzema listami gończymi do odbycia kary 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, skąd trafił do zakładu karnego. Ponadto, 22-latek nie uniknie odpowiedzialności za wyłudzenie przejazdu taksówką, za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin