Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

Zdążą zmodernizować stadion w terminie?

Modernizacja stadionu w Krośnie planowo ma się zakończyć 11 marca. (Fot. Urząd Miasta Krosna)

W sobotę, 11 marca, mają się skończyć prace modernizacyjne przy stadionie miejskim w Krośnie. Czy uda się je sfinalizować w tym terminie?

To ważne, żeby data ta została dotrzymana, bo jeśli nie i prace na krośnieńskim stadionie przedłużyłyby się do początku kwietnia, to pojawiłby się spory problem. To dlatego, że  pod koniec marca żużlowcy Cellfast Wilki mają tam trenować.

Na stadionie zakończono już montaż krzesełek na nowej trybunie wokół pierwszego wirażu, trwa jeszcze montaż bandy. Wykonywane są też roboty przy urządzaniu wieżyczki sędziowskiej. Trzeba jeszcze poczekać na dostawę maszyny startowej, która została zamówiona w jednej z bydgoskich firm. Powstają parkingi dla VIP-ów oraz gości. Gotowy jest natomiast parking dla busów zawodników obu drużyn. Ważne jest też, żeby przed zawodami żużlowymi zdążono skończyć park maszyn, który powstaje na miejscu starego obiektu i ma być trzy raz większy. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin