Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Radiowóz policyjny przysypany śniegiem


Kierujący chevroletem, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił kobietę. 64-letnia poszkodowana z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego. Doszło do niego w tym tygodniu w miejscowości Jaszczew.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 28. Poszkodowana została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia jakich doznała, nie zagrażają jej życiu. Uczestnicy byli trzeźwi.
Zimowa aura powoduje, że warunki podróżowania po drogach regionu są trudne. Ponadto prognozowane są dalsze opady śniegu i deszczu ze śniegiem, dlatego policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i odpowiedzialne zachowania na drodze. Przypominamy pieszym o obowiązku noszenia odblasków, a zmotoryzowanym o dostosowaniu prędkości do panujących warunków.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin