REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Gabriela Rogala z Rzeszowa wśród najpiękniejszych kobiet w Polsce

Gabriela Rogala deklaruje, że bardzo kocha miasto, z którego pochodzi, czyli Rzeszów. (Fot. Archiwum)

Gabriela Rogala będzie reprezentować województwo podkarpackie w konkursie piękności Miss Polski. Jest jedyną kandydatką do korony z Podkarpacia.

– Rzeszów to naprawdę piękne, wielokulturowe i stale rozwijające się miasto – stwarzające wiele perspektyw rozwoju. Tym bardziej jestem dumna, że mogę z wielką dumą je reprezentować – zachwala Gabrysia.

Rzeszowianka jest nie tylko piękna na zewnątrz, ale i wewnątrz.

– Bardzo lubię pomagać i pracować z ludźmi. Z tego powodu wybrałam zawód pielęgniarki – opowiada Gabriela Rogala.

Zawsze marzyła też, aby być bohaterką. Dlatego wstąpiła do Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcianie.

– I być może niektórym panom się wydaje, że to zawód nie dla kobiety, ale moją pasją jest pożarnictwo – dodaje strażaczka.

Oprócz tego Gabriela pracuje jako modelka na różnego rodzaju imprezach. Nie boi się niczego, pozowała do zdjęć z ogromnym wężem.

– Bardzo się bałam, szczególnie w momentach, jak zaczynał głośniej syczeć. Jednak tym sposobem przesunęłam swoje sztucznie stworzone granice. Wyjście z własnej strefy komfortu otworzyło mi nową drogą i pozwoliło wykreować odmienne spojrzenie na własne słabości – uważa nieustraszona rzeszowianka.

Gabriela pokonała 90 dziewczyn z całej Polski, aby dostać się do półfinałowej 60-tki. Gala nie ma jeszcze oficjalnej daty, ale na pewno zostanie wyemitowana przez telewizję Polsat.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin