Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

Iga „Ofelia” Krefft zaśpiewa na Europejskim Stadionie Kultury w Rzeszowie

Iga Krefft 24 czerwca zaśpiewa na Europejskim Stadionie Kultury w Rzeszowie. (Fot. MWMedia)

Wielkimi krokami zbliża się Europejski Stadion Kultury 2023 w Rzeszowie, który planowany jest w dniach 23 – 25 czerwca. Organizatorzy pomału odkrywają pierwsze gwiazdy.

Na scenie alternatywnej Electro East wystąpi Iga Krefft. Wielu widzów możne kojarzyć ją z roli Uli, córki Hanny Mostowiak w serialu „M jak Miłość”. Teraz Iga zaczęła zajmować się śpiewaniem i przyjęła artystyczny przydomek Ofelia.

Jako wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów wniosła „świeży oddech” na polską scenę muzyczną. Jej debiutancki album z singlami „Zaraz”, „Tu”, „Ćma” i „Dwa słowa”, został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez media, jak i fanów. W Rzeszowie zaśpiewa w trakcie Europejskiego Stadionu Kultury, w sobotę, 24 czerwca. Koncert odbędzie się w fosie Zamku Lubomirskich. Tam, w Klubie Festiwalowym, pod hasłem „Electro East”, ma odbywać się cykl występów artystów sceny alternatywnej. Oprócz Igi wystąpi też Jakub Skorupa, wokalista, gitarzysta i autor tekstów, które tworzy z zamiłowania do łączenia gatunków muzycznych i doświadczeń życiowych.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin