Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Łukasz Róg z Rzeszowa kręci film „Rage of stars”. Wystąpią gwiazdy serialu „Wikingowie”

Łukasz Róg, reżyser i filmowiec z Rzeszowa
Łukasz Róg spełnia swoje marzenie o wyreżyserowaniu filmu pełnometrażowego. (Fot. Facebook)

Jack McEvoy, Elijah Rowen oraz Jord Knotter, aktorzy znani z popularnego serialu „Wikingowie” przyjadą do Rzeszowa, aby zagrać w filmie reżyserowanym przez Łukasza Roga. Rzeszowianin i jak podkreśla, samouk, ma na swoim koncie produkcję „No Stars Anymore”. 

Pierwszy film krótkometrażowy Łukasza Roga miał premierę w 2021 roku. Gwiazdą produkcji  „No stars Anymore” była Magdalena Kozikowska-Pieńko. To opowieść o kobiecie z amerykańskich służb specjalnych S.W.A.T., która ma przeczucie o zbliżającym się końcu świata.

W pozostałych rolach wystąpili… koledzy rzeszowianina. Sam Łukasz w filmie odpowiadał za każdy element filmu. Od reżyserii, po produkcję, post-produkcję, dźwięk, montaż, scenografię, oświetlenie, scenariusz czy charakteryzację. 

Światowe gwiazdy kina w Rzeszowie

Teraz Łukasz chce nakręcić pełnometrażową wersję filmu. Razem z Rafałem Kaliszem, właścicielem giganta światłowodowego Fibrain i prezesem Stali Rzeszów, powołali do życia studio filmowe Lukra Films. I jak to bywa w przypadku Łukasza Roga, chce to zrobić z pompą. Zatrudnił aktorów znanych z serialu „Wikingowie”. Są to: Jack McEvoy, Elijah Rowen oraz Jord Knotter. 

Oprócz tego role w filmie zagrają: Małgorzata Klara znana z filmów „Pitbull. Nowe porządki”, czy „Planety Singli” oraz Mayu Gralinska Sakai, którą widzowie mogli kojarzyć z nowych sezonów „BrzydUli” czy „Barw Szczęścia”. 

W główną rolę w filmie „Rage of stars” wcieli się Andrea Tivadar, która ma na kącie małe role w serialach, m.in. „Obsesji Eve”. 

Zdjęcia rozpoczynają się w Rzeszowie na dniach i maja potrwać całe wakacje. Wybierając się na spacer bądźmy czujni. A nuż spotkamy wielkie gwiazdy, kręcące film science fiction. Premiera anglojęzycznego „Rage of stars” zaplanowana jest na 2024 rok. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin