REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Po 26 latach służby odchodzi Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie

Inspektor Stanisław Sekuła otrzymał podziękowania za swoją długoletnią służbę
Inspektor Stanisław Sekuła otrzymał podziękowania za swoją długoletnią służbę (Fot. archiwum Podkarpackiej Policji).

Inspektor Stanisław Sekuła przeszedł na emeryturę. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie sprawował nadzór nad pionem logistycznym, zabiegając o poprawę warunków służby i pracy funkcjonariuszy i pracowników podkarpackiej Policji. Nadinspektor Dariusz Matusiak, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie podziękował Stanisławowi Sekule za „profesjonalną i pełną zaangażowania służbę”.

Inspektor Stanisław Sekuła urodził się w 1968 r. w Grybowie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę rozpoczął w 1997 roku w kompanii patrolowo-interwencyjnej Komendy Rejonowej Policji w Tarnobrzegu. Funkcje kierownicze na stanowisku naczelnika w tarnobrzeskiej jednostce policji sprawował od 2009 roku. W 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie powołał go na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.

Z Komendą Wojewódzka Policji w Rzeszowie Stanisław Sekuła związany był od 2019 roku, kiedy został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji, a od stycznia 2022 roku na stanowisko I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin