Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 1 marca 2024

Śmierć motocyklisty w Rzeszowie. Kierowca bmw został odnaleziony i zatrzymany

Śmiertelny wypadek w Rzeszowie
Do śmiertelnego wypadku doszło na al. Wyzwolenia w Rzeszowie. Motocyklista nie przeżył. (Fot. Czytelnik)

Trwają poszukiwania kierowcy bmw. W sobotę uderzył samochodem w motocykl, którym jechał 53-latek z Rzeszowa. Motocyklista zderzenia nie przeżył.

Do śmiertelnego wypadku doszło na al. Wyzwolenia w Rzeszowie, ok. godz. 10:30, w sobotę.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca osobowego bmw, zderzył się z motocyklistą. Kierujący hondą, 53-letni mieszkaniec Rzeszowa, na skutek zderzenia, zmarł na miejscu – przekazała asp. sztabowa Magdalena Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Kierowca bmw uciekł. Szuka go policja. Jednocześnie dokładne okoliczności tragedii badane są przez funkcjonariuszy  pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszowa.

Policja opublikowała dane i wizerunek sprawcy wypadku

W poniedziałek Komenda Miejska Policji w Rzeszowie opublikowała dane sprawcy wypadku z prośbą o informacje o miejscu jego pobytu.

– Kierujący to Piotr Ch., 37-letni mieszkaniec Rzeszowa, którego wizerunek publikujemy. Osoby, które rozpoznają na zdjęciu poszukiwanego mężczyznę, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami – czytamy w komunikacie.

Można się zgłosić osobiście w komendzie przy ul. Jagiellońskiej 11 w Rzeszowie lub dzwonić na numery 47 821 34 54, 47 821 33 10 lub alarmowy 112.

AKTUALIZACJA

W poniedziałek, ok. godz. 18, mężczyzna został zatrzymany przez policję. Trafił do policyjnego aresztu. We wtorek trafi do prokuratury.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin