Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 21 kwietnia 2024

Rozwadowski Targ Staroci wraca na rynek

Targ na rynku w Rozwadowie będzie odbywał się w godzinach od 7.00 do 13.00. Wśród wystawców znajdą się kolekcjonerzy, hobbyści oraz miłośnicy staroci. (Fot. pexels)

Po zimowej przerwie wraca do Stalowej Woli jedno z ulubionych wydarzeń miłośników przedmiotów z duszą. Razwadowski Park Staroci powraca do swojej pierwotnej lokalizacji, czyli na zrewitalizowany Rynek w Rozwadowie.

Rozwadowski Targ Staroci to cykliczne wydarzenie, cieszące się ogromną popularnością dedykowane jest miłośnikom antyków i unikatowych przedmiotów. Tegoroczne targi zaczynają się 19 marca 2023 roku i trwać będą cyklicznie w każdą trzecią niedzielę miesiąca do listopada 2023 r. włącznie. Targ będzie odbywał się w godzinach od 7 do 13. Wśród wystawców znajdą się kolekcjonerzy, hobbyści oraz miłośnicy staroci.

Uczestnikami Targu Staroci mogą być również osoby, które nie trudnią się na co dzień handlem antykami. Wystarczy, że posiadają jakieś wartościowe przedmioty, w dobrym stanie, których chcą się pozbyć. Z Targu wyklucza się towary nielegalne, niebezpieczne, żrące, o nieprzyjemnym zapachu, niedopuszczone do handlu i ekspozycji. Sprzedający zwolnieni są z opłat targowych. Wstęp na Targ dla osób chcących coś kupić jest oczywiście bezpłatny.

Zainteresowani handlem powinni wysłać formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: mpleszka@stalowawola.pl lub kontakt pod numerem telefonu 15 847 93 16.

Zgłoszenie się do udziału w Rozwadowskim Targu Staroci wiąże się z zapoznaniem oraz akceptacją regulaminu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin