Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 24 maja 2024

Pijany 26-latek krzyczał na samego siebie. Była noc, więc dostał mandat

(Fot. archiwum policji)

Mieszkańcy ul. Świętej Barbary w Tarnobrzegu mieli dość niespokojną noc. O godz. 1 obudziły ich krzyki pijanego mężczyzny. Zadzwonili na policję i zgłosili, że jakiś chuligan się awanturuje, przeklina i krzyczy coś do telefonu.

Tarnobrzescy policjanci zastali delikwenta w okolicach altany śmietnikowej. Siedział na chodniku kompletnie pijany.

– Był to 26-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Faktycznie głośno rozmawiał, tyle że nie przez telefon, a… z samym sobą. Używał przy tym słów wulgarnych oraz krzyczał, głośno komentował swoje życie, że nic mu nie pasuje – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

26-latek za zakłócanie porządku publicznego i ciszy nocnej został ukarany mandatem. Podobnych interwencji na terenie Tarnobrzega tylko od początku lipca br. policjanci przeprowadzili już niema 1800.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin