Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

W polu pszenicy leżał półprzytomny mężczyzna. Był uznany za zaginionego

Najpierw policjanci natrafili na rozbitego opla. (Fot. archiwum policji)

Policjanci z Radymna odnaleźli zaginionego mieszkańca gminy Niepołomice, w województwie małopolskim. Półprzytomny leżał na polu pszenicy, w pobliżu autostrady A4. Obok drogi stał rozbity opel.

Dyżurny policji w Jarosławiu odebrał zgłoszenie, że na poboczu drogi niedaleko autostrady A4 w Świętem, stoi uszkodzony opel. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, okazało się, że w samochodzie nikogo nie ma. W środku znaleźli jednak dokumenty, których właścicielem był 29-letni mieszkaniec gminy Niepołomice.

Zaginiony mieszkaniec Małopolski

Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna figuruje w policyjnej bazie, jako osoba zaginiona. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący oplem jechał autostradą A4 w kierunku Rzeszowa. Stracił panowanie nad autem, wjechał w siatkę zabezpieczającą przed dzikimi zwierzętami, po czym opel wypadł z jezdni i zatrzymał się na pasie zieleni oddzielającym autostradę od drogi serwisowej.

Rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny. Na pomoc wezwano strażaków i przewodnika z psem służbowym. W tym samym czasie sprawdzano czy do pobliskich placówek zdrowia nie zgłosił się ktoś z obrażeniami, które mogły powstać w wyniku wypadku drogowego.

Kierowca opla został jednak odnaleziony niedaleko miejsca wypadku, na polu pszenicy. 29-latek miał obrażenia, był półprzytomny i trudno było nawiązać z nim kontakt. Trafił do szpitala.

Kierowca opla został odnaleziony niedaleko miejsca zdarzenia, na polu pszenicy. (Fot. KPP Jarosław)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin