REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 4 grudnia 2023

19-latka wjechała citroenem w drzewo. Zginęła na miejscu

Miejsce śmiertelnego wypadku w Giedlarowej w powiecie leżajskim.
W wypadku w powiecie leżajskim zginęła 19-letnia kobieta. (Fot. archiwum policji)

Śmiertelny wypadek w powiecie leżajskim, między Giedlarową a Brzózą Królewską. Nie żyje 19-letnia kobieta, która wjechała w drzewo.

Do tragedii doszło w sobotę przed południem, na trasie między Giedlarową a Brzózą Królewską. 19-letnia kobieta kierująca citroenem straciła panowanie nad samochodem i wjechała w przydrożne drzewo.

Policjanci wstępnie ustalili, że mieszkanka Brzózy Królewskiej prawdopodobnie nie dostosowała prędkości jazdy do panujących na drodze warunków. Zginęła na miejscu.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin