REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 1 października 2023

40-latek utknął autem na przejeździe kolejowym. Był pijany

Wnętrze policyjnego radiowozu
Policjanci nie pierwszy raz zatrzymali 40-latka. Dwa miesiące wcześniej stracił on prawo jazdy za jazdę po alkoholu. (Fot. archiwum policji)

40-latek z powiatu leżajskiego utknął na przejeździe kolejowym. Miał dużo szczęścia. Zanim nadjechał pociąg samochód udało się usunąć.

We wtorek po godz. 23 na policję w Leżajsku zadzwonił dyżurny stacji PKP Nowa Sarzyna. Poinformował dyżurnego, że na przejeździe kolejowym w Jelnej utknął osobowy nissan.

Na miejscu okazało się, że jego kierowca, 40-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, w trakcie intensywnych opadów deszczu, przejeżdżając przez przejazd kolejowy, zjechał nagle na torowisko i na nim utknął. Mężczyzna miał w organizmie pół promila alkoholu. I nie miał prawa jazdy. Stracił je dwa miesiące wcześniej za… jazdę po alkoholu.

Kierowcy nic się nie stało. Zanim nadjechał pociąg samochód udało się usunąć.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Jedynka Super Nowości z 29 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin