Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 24 maja 2024

40-latek utknął autem na przejeździe kolejowym. Był pijany

Wnętrze policyjnego radiowozu
Policjanci nie pierwszy raz zatrzymali 40-latka. Dwa miesiące wcześniej stracił on prawo jazdy za jazdę po alkoholu. (Fot. archiwum policji)

40-latek z powiatu leżajskiego utknął na przejeździe kolejowym. Miał dużo szczęścia. Zanim nadjechał pociąg samochód udało się usunąć.

We wtorek po godz. 23 na policję w Leżajsku zadzwonił dyżurny stacji PKP Nowa Sarzyna. Poinformował dyżurnego, że na przejeździe kolejowym w Jelnej utknął osobowy nissan.

Na miejscu okazało się, że jego kierowca, 40-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, w trakcie intensywnych opadów deszczu, przejeżdżając przez przejazd kolejowy, zjechał nagle na torowisko i na nim utknął. Mężczyzna miał w organizmie pół promila alkoholu. I nie miał prawa jazdy. Stracił je dwa miesiące wcześniej za… jazdę po alkoholu.

Kierowcy nic się nie stało. Zanim nadjechał pociąg samochód udało się usunąć.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin