Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 21 kwietnia 2024

Aga Walczak na Dniach Wielopola Skrzyńskiego

(Fot. Archiwum organizatorów)

Już w ten weekend w Wielopolu Skrzyńskim wystąpi rzeszowska artystka Agnieszka Walczak. Wokalista ma już na swoim koncie dwie płyty, a jej kariera się rozkręca.

Koncert Agi Walczak odbędzie się na zakończenie świecowania Dni Wielopola Skrzyńskiego, czyli w niedzielę o godz. 12. Wcześniej mieszkańców czeka moc przeróżnych atrakcji. Nie zabraknie dmuchańców, dobrego jedzenia i słodkości.

W piątek o godz. 18 w Kantorówce odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Kazimierza Cebuli pt. „Wspomnienia, historie i tradycje Wielopola”.

Następnie w tym samym miejscu, o godz. 21 na Balkonie zaśpiewają „Trzy Chóry” (Męski Chór Rolników Stanisława Świerada z Wielopola Skrzyńskiego, Chór Mieszany Opoka z Glinika i Chór Mieszany Seniores z Nawsia).

W sobotę disco show…

W sobotę na Stadionie w Wielopolu będzie od godz. 14 wystawa eksponatów z Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz”, pokazy i wystawa zabytkowych rowerów. Ok. godz. 15 swoje sztuczki zaprezentują szczudlarze, a o godz. 16 zaplanowany jest występ rowerowy Kamila Kobędzowskiego. O godz. 15 będzie też święto kolorów Holi.

Prawdziwa impreza zacznie się ok. godz. 19. Wtedy to sceną zawładnie Disco Polo Show. Po tym występie organizatorzy planują potańcówkę z zespołem Po Swojemu.

W niedzielę Aga Walczak

(Fot. Archiwum organizatorów)

W niedzielę zabawa rozpocznie się o godz. 14. Będą zabytkowe pojazdy oraz występy artystyczne dzieci i młodzieży. O godz. 15 zacznie się Akademia Brain, czyli gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. O godz. 19:30 będzie Koncert Cygański, a o godz. 21 zaśpiewa Aga Walczak band. Potem publikę przejmie DJ.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin