Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Chciał przechytrzyć policjantów. Ukrył się za stosem desek

Radiowóz policyjny przysypany śniegiem
Policjanci z Niska szybko wytypowali złodzieja, nie było go jednak w domu. (Fot. archiwum policji)

59-letni mężczyzna z powiatu niżańskiego skradł wartą kilka tysięcy złotych spawarkę. Gdy odwiedzili go policjanci, schował się za stertą desek zalegających na podwórku. Stróżów prawa nie udało mu się jednak wykiwać.

Śledztwo policjantów z Niska zaczęło się od wizyty na komendzie mężczyzny, któremu ktoś skradł spawarkę. Urządzenie było warte kilka tysięcy złotych, więc funkcjonariusze czym prędzej przystąpili do działania. Szybko ustalili dane i adres mężczyzny, który mógł mieć coś wspólnego z zaginionym sprzętem. Wsiedli w radiowóz i ruszyli na miejsce.

– Drzwi od domu otworzyła kobieta, która przekazała policjantom, że jej syn wyjechał. W tym samym czasie, uwagę jednego z kryminalnych zwrócił stos drewnianych desek, opartych o ścianę jednego z budynków – informuje rzecznik niżańskiej policji.

Gdy policjant podszedł do składziku, zauważył że pomiędzy deskami coś się porusza. Był to nie kto inny, a poszukiwany 59-latek. W dodatku obok, w plastikowych pojemnikach, znajdowała się rozłożona na części spawarka. Ta wróciła już do właściciela, złodziej zaostał natomiast zabrany na komisariat. Tam przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał karze.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin