REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

„Dług” w Kosowach. Pobili 20-latka i kazali mu przelać 1000 zł

Młodzi mężczyźni zaatakowali i pobili 20-latka, wymuszając na nim w ten sposób zwrot pieniędzy. (Fot. archiwum policji)

Sceny niczym z filmu „Dług” rozegrały się w Kosowach, w gm. Niwiska. Młodzi mężczyźni zaatakowali i pobili 20-latka, wymuszając na nim w ten sposób zwrot pieniędzy.

Kilka dni temu w budynku komendy policji w Kolbuszowej zjawił się 20-letni mieszkaniec powiatu, który złożył zawiadomienie o rozboju. Mówił, że będąc na spotkaniu ze znajomymi w Kosowach, został zaatakowany przez trzech znanych mu mężczyzn. Kopali go i uderzali, a następnie zmusili do wykonania przelewu ponad 1000 zł na konto jednego z nich.

Napastnicy twierdzili, że 20-latek od dość dawna miał wobec nich dług do spłacenia.

Jeszcze tego samego dnia mundurowego zatrzymali trzech mieszkańców powiatu kolbuszowskiego w wieku 17,18 i 20 lat. Trafili oni do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty stosowania przemocy w celu wymuszenia zwrotu pieniędzy oraz pobicia. Decyzją prokuratora zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze w postaci m.in. dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego i zakazu opuszczania kraju. W sprawie trwają dalsze czynności.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin