Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Festiwal „Mocą serca i głosu” w Rzeszowie. Można wysyłać zgłoszenia

Międzynarodowy Festiwal Osób z Niepełnosprawnościami „Mocą serca i głosu”

We wrześniu Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Osób z Niepełnosprawnościami „Mocą serca i głosu”. Wydarzenie kierowane jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych ze wszystkimi stopniami niepełnosprawności.

PATRONAT SUPER NOWOŚCI

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 sierpnia pod adresem festiwalicht@interia.pl, natomiast repertuar piosenek jest dowolny. Rywalizować będzie można aż w sześciu kategoriach:

  • soliści w wieku 8 – 10 lat,
  • 11 – 13 lat,
  • 14 – 15 lat,
  • 16 – 18 lat,
  • 18+
  • oraz w kategorii OPEN – duety i zespoły.

Kategoria wiekowa będzie podzielona na trzy podkategorie w zależności od stopnia niepełnosprawności uczestnika (lekki, umiarkowany, znaczny). Każda osoba wysyłająca zgłoszenie musi przesłać w wiadomości e-mail aktualny skan orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

O przydziale do danej kategorii decyduje rok urodzenia oraz stopień niepełnoprawności. W jury zasiądzie m.in. Kamil Zięba. Aktor i wokalista, absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Od 2022 r łączy swoje artystyczne umiejętności z pracą jako specjalista i zastępca kierowniczki Projektu w Fundacji Avalon – jednej z największych i najstarszych organizacji pozarządowych w Polsce, działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin