REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Jechał do szpitala odebrać krewnego. Był pijany i nie miał uprawnień

Mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. (Fot. KMP)

Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszy już wkrótce 36-letni kierujący citroenem. Mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Zarzut udostępnienia pojazdu osobie nietrzeźwej usłyszy także pasażerka citroena. Kobieta również była pijana. Policjanci ustalili, że oboje, w takim stanie jechali do szpitala odebrać swojego krewnego.

W poniedziałek po godz. 20, w Zaczerniu, partol ruchu drogowego, zatrzymał do kontroli drogowej citroena. Mundurowi poddali kierowcę badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że 36-latek był pijany, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Pasażerka citroena, 59-letnia kobieta, która była właścicielką samochodu, także była nietrzeźwa i miała blisko 2 promile alkoholu.

Podczas wyjaśniania okoliczności tego zdarzenia policjanci ustalili, że w takim stanie oboje jechali do szpitala, skąd mieli odebrać swojego krewnego. W rezultacie, zarówno kierujący jak i pasażerka  trafili do izby wytrzeźwień. Citroen, którym podróżowali została zabezpieczony na policyjnym parkingu.

W najbliższym czasie 36-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Kobieta również usłyszy zarzut popełnienia wykroczenia polegający na udostępnieniu pojazdu osobie nietrzeźwej i nieposiadającej uprawnień do kierowania.

line_related_posts title=”Może Cię zainteresować” title_align=”left” style=”list” number=”5″ align=”none” ids=”” by=”tags” orderby=”rand” order=”DESC” hide_thumb=”no” thumb_right=”no” views=”no” date=”yes” grid_columns=”2″ post_type=”” tax=””]

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin