Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Jechała aleją Rejtana pod prąd. Doszło do czołowego zderzenia

Do wypadku na al. Rejtana w Rzeszowie doszło w piątek, po godz. 1 w nocy. (Fot. archiwum policji)

Nietypowy wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie. 21-letnia kobieta wjechała na nią pod prąd. Doszło do czołowego zderzenia, dwie osoby trafiły do szpitala.

O wypadku na Rejtana w Rzeszowie policjanci zostali powiadomieni dziś, ok godz. 1.20 w nocy. Opel zderzył się tu czołowo z mercedesem.

– Na miejscu wstępnie udało się ustalić, że kierująca oplem, 21-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego, jadąc al. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Armii Krajowej, na skrzyżowaniu z ul. Rejtana, skręciła w lewo pod prąd. Tu zderzyła się prawidłowo jadącym mercedesem, kierowanym przez 41-letnim mieszkańca Strzyżowa – informuje rzecznik policji w Rzeszowie.

Kierujący byli trzeźwi. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Do szpitala trafiła kierująca oplem oraz pasażer mercedesa – 42-letni mieszkaniec Strzyżowa.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin