REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 4 grudnia 2023

Jechała aleją Rejtana pod prąd. Doszło do czołowego zderzenia

Do wypadku na al. Rejtana w Rzeszowie doszło w piątek, po godz. 1 w nocy. (Fot. archiwum policji)

Nietypowy wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie. 21-letnia kobieta wjechała na nią pod prąd. Doszło do czołowego zderzenia, dwie osoby trafiły do szpitala.

O wypadku na Rejtana w Rzeszowie policjanci zostali powiadomieni dziś, ok godz. 1.20 w nocy. Opel zderzył się tu czołowo z mercedesem.

– Na miejscu wstępnie udało się ustalić, że kierująca oplem, 21-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego, jadąc al. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Armii Krajowej, na skrzyżowaniu z ul. Rejtana, skręciła w lewo pod prąd. Tu zderzyła się prawidłowo jadącym mercedesem, kierowanym przez 41-letnim mieszkańca Strzyżowa – informuje rzecznik policji w Rzeszowie.

Kierujący byli trzeźwi. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Do szpitala trafiła kierująca oplem oraz pasażer mercedesa – 42-letni mieszkaniec Strzyżowa.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin