Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 21 kwietnia 2024

Jest nowy Prokurator Regionalny w Rzeszowie

Na zdjeciuI Zastępca Prokuratora Generalnego p.o. Prokuratora Krajowego Jacek Bilewicz podczas wręczania powołania na funkcję Prokuratora Regionalnego w Rzeszowie prokuratora Jaromira Rybczak.

I Zastępca Prokuratora Generalnego p.o. Prokuratora Krajowego, Jacek Bilewicz powierzył pełnienie funkcji Prokuratora Regionalnego w Rzeszowie prokuratorowi Jaromirowi Rybczakowi.

Jak informuje Prokuratura Krajowa, Jaromir Rybczak rozpoczął pracę w 2003 roku w Prokuraturze Rejonowej w Przemyślu. W latach 2006-2008 pracował jako prokurator w Prokuraturze Okręgowej w Przemyślu, a następnie od 2008 do 2010 roku w Wydziale do Walki z Przestępczością Zorganizowaną ówczesnej Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie. W latach 2010-2015 pełnił funkcję Zastępcy Prokuratora Okręgowego w Rzeszowie, a od 2015 roku funkcję Prokuratora Apelacyjnego w Rzeszowie. 

Od marca 2016 roku pracował jako prokurator pierwszoliniowy w wydziałach gospodarczych Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie, prowadząc najpoważniejsze śledztwa dotyczące „karuzel VAT-owskich”, niegospodarności, wyłudzeń unijnych dotacji i cyberprzestępczości.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin