Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

Kierowca bawił się z policją w chowanego… na cmentarzu

Przed policjantami z Jasła kierowca schował się na cmentarzu
Kierowca uciekając przed radiowozem przemieszczał się swoją skodą po cmentarzu. (Fot. KPP Jasło)

Mieszkaniec gminy Osiek Jasielski chciał ukryć się przed policjantami i znalazł niecodzienne miejsce na kryjówkę. Gdy tylko zobaczył radiowóz wjechał swoją skodą… na cmentarz. Jeździł alejkami między nagrobkami. Powodem był brak prawa jazdy.

Policjanci z jasielskiej drogówki patrolowali miejscowość Samoklęski, ich uwagę przykuł kierowca prowadzący skodę. Na widok policyjnego pojazdu nagle skręcił w kierunku pobliskiego cmentarza.

Funkcjonariusze pojechali za nim. Kierujący próbował ukryć się pomiędzy nagrobkami. Ta zabawa w chowanego trwała krótko. A to dlatego, że mężczyzna wjechał w ślepą uliczkę.

Po jego zatrzymaniu okazało się, że 44-latek nie posiada prawa jazdy. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Mundurowi poinformowali mieszkańca gminy Osiek Jasielski i wystosowano wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin