Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 22 maja 2024

Miał ponad promil i jeździł na budowie ładowarką. Wykonywał dziwne manewry

Wnętrze policyjnego radiowozu
Alkomat potwierdził, że operator ładowarki był pijany. (Fot. archiwum policji)

60-latek pracował przy budowie drogi w Miejscu Piastowym. Choć pracował, to w tym przypadku zbyt dużo powiedziane. Miał bowiem spore trudności z obsługą maszyny.

Do zdarzenia na budowie doszło w minioną środę przed godz. 17. Na komendę policji w Krośnie zadzwonił mężczyzna, którego zaniepokoiła seria nieskoordynowanych manewrów, które wykonywał kierowca ładowarki.

– Operator miał wyraźne trudności z obsługą maszyny. Zgłaszający doszedł do wniosku, że może być nietrzeźwy. Bał się o bezpieczeństw innych pracowników na placu budowy – informuje podkarpacka policja.

Gdy policjanci dotarli na miejsce okazało się, że 60-latek faktycznie jest pijany. Wydmuchał on 1,2 promila. Przy okazji wyszło na jaw, że nie pierwszy raz wsiadł za kółko po alkoholu. Już wcześniej stracił za to prawo jazdy.

Operator wprost z budowy, zamiast do domu, trafił do aresztu. Tam mógł w spokoju wytrzeźwieć.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin